Son Haberler

Genel

Teknoloji

Bilal Erdoğan Biz Dizi Temaslar İçin Mersin’e Geldi

Bir dizi temaslarda bulunmak ve toplantılara katılmak üzere ilimizi ziyaret eden Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Bilal Erdoğan, Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti. Vali Çakacak ile makamda bir süre sohbet eden Bilal Erdoğan, ilimiz ziyaret programı kapsamında TÜGVA Mersin İl Temsilciliği binasının açılışını da gerçekleştirdi.

Forum AVM karşısında bulunan hizmet binası önünde gerçekleştirilen açılış törenine Bilal Erdoğan ve Vali Özdemir Çakacak’ın yanı sıra; Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, vakfın genel merkez yetkilileri, il protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende gençlere yönelik bir konuşma yapan TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA’nın gençlerimizin zamanını verimli geçirebilmesi, donanımlarını güçlendirebilmesi, değerlerimiz ve kültürümüzle bütünleşerek geleceğimizi koruyabilmeleri adına çok önemli fırsatlar yarattığına dikkat çekerek; gençlerimizin vakıf bünyesinde hem kendilerini geliştireceklerini hem de ülkemizin geleceğine damga vuracak önemli çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Konuşmasının sonunda, gençlere bir takım nasihatlerde bulunan Bilal Erdoğan, gençlerimizden zamanlarını israf etmemelerini de isteyerek, “İnşallah yarın bugünden daha aydınlık olacak. 21’inci yüzyıl Anadolu’nun ve siz gençlerimizin asrı olacak. Allah yar ve yardımcınız olsun” diyerek konuşmasını tamamladı.

Vali Özdemir Çakacak ise, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’ı ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında; TÜGVA’nın bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile geleceğimizin teminatı gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetişmesinde önemli bir rol üstlendiğini belirterek; bunun yanında hayata geçirdiği program ve projeler ile gençlerimizin ilmi, ahlaki, sosyal ve kültürel yönden de gelişimine büyük katkı sağladığının altını çizdi.

TÜGVA İl Temsilcisi Okan Özer’in de bir konuşma yaptığı program, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Vali Özdemir Çakacak ve beraberindeki protokol üyelerinin hep birlikte yeni hizmet binasının açılış kurdelesini kesmesiyle sona erdi.

Kongre Merkezi’nde ilimiz sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle de bir araya gelen TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan daha sonra Mersin’den ayrıldı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.