Son Haberler

Genel

Teknoloji

MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın Vali Özdemir Çakacak’ı Ziyaret Etti

MEMUR-SEN Mersin Şubesi yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirmek ve bir dizi toplantılara katılmak üzere ilimizde bulunan Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN) Genel Başkanı Ali Yalçın, Vali Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti.

BÜRO MEMUR-SEN Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, EĞİTİM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum ve MEMUR-SEN Mersin Şube Başkanı Abdulla Çelik’in de eşlik ettiği ziyarette Vali Özdemir Çakacak ile makamda bir süre görüşen Genel Başkan Ali Yalçın, bugün konfederasyon olarak Mersin’de bir dizi programa katılacaklarını ifade ederek, ev sahipliğinden ve kendilerine göstermiş oldukları nezaketten dolayı Vali Çakacak’a teşekkürlerini sundu.

Vali Özdemir Çakacak da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında sendikaların gelişmiş toplumların vazgeçilmez kurumları olduğunu kaydederek, MEMUR-SEN’in gerek üye sayısıyla gerekse de gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşları arasında bulunduğunu söyledi.

Ziyaret, Ali Yalçın’ın konfederasyonun gerçekleştirdiği çalışmalar ve önümüzdeki dönemde planladıkları faaliyetler hakkında Vali Çakacak’a bilgi vermesiyle sona erdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.