Son Haberler

Genel

Teknoloji

Mersin’de Kadınlar Günü Dolu Dolu Geçecek

Mersin Büyükşehir Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne birbirinden güzel etkinliklerle hazırlanıyor. Bu önemli günde söyleşiler ve konserler düzenlenecek şehrin birçok noktasında da karanfil dağıtımı yapılacak.

 

8 Mart’a Özel Birbirinden Güzel Etkinlikler Düzenlenecek

Mersin Büyükşehir Belediyesi, toplum hayatında çok önemli bir yere sahip olan kadınlar için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde birçok kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenleyecek.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından bu özel günde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Umut Sensin” adlı kısa film gösterimi, MBB Şehir Tiyatrosu “Çocuk Gelinler” tiyatro gösterimi, “Bendeki Kadın Beyin ve Sendeki Erkek Beyin” adlı interaktif sunum ve MBB Kent Orkestrası eşliğinde Kadınlara Adanmış Şarkılar seslendirilecek.

Saat 14.00’te başlayacak programa tüm Mersinlileri davet eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Bütün kadınlarımızın gününü şimdiden kutluyorum” dedi.

Çiçekli Taç ve Karanfil Dağıtılacak

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı ise bu özel günde Tarsus, Erdemli, Silifke, Gülnar, Mut ve kent merkezinde çiçekli taç ve karanfil dağıtacak.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.