Son Haberler

Genel

Teknoloji

‘Tour Of Mersin’de Dereceye Giren Sporcular Ödüllendirildi

Mersin Valiliği himayesinde, Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mersin Uluslararası Bisiklet Turu “Tour Of Mersin” ödül töreniyle sona erdi.

Dördüncü etap yarışlarının tamamlanmasının ardından Nobel Oteli’nde düzenlenen ödül törenine Vali Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Memet Açak, il protokolü ve sporcular katıldı.

Toplam 594 kilometrelik dört etap halinde düzenlenen, 7 ülkeden 11 takım ve 83 sporcunun katıldığı Mersin Uluslararası Bisiklet Turu Ödül töreninde Bulgaristan adına yarışan dördüncü etap birincisi Mattia Viel, ödülünü Vali Özdemir Çakacak’ın elinden alırken, dereceye giren diğer sporculara da ödülleri il protokolü tarafından verildi. Törende ayrıca Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Memet Açak, organizasyona katkılarından dolayı Vali Özdemir Çakacak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ a şilt takdim etti

Tören sonrasında açıklamalarda bulunan Vali Çakacak, Mersin’in sahip olduğu önemli tesis altyapısıyla dünya çapında önemli bir spor kenti olma yolunda kendinden emin bir şekilde ilerlediğine dikkat çekerek, bu tür uluslararası organizasyonların ilimizde düzenlenmesinin gurur verici olduğunu söyledi. Gerek ulusal, gerekse uluslararası her türlü spor organizasyonuna başarıyla ev sahipliği yapan Mersin’in önümüzdeki dönemlerde bu başarısını katlayarak sürdüreceğine olan inancını dile getiren Vali Özdemir Çakacak, ‘Tour Of Mersin’e katkı sunan ve emeği geçenlere teşekkür ederek, dereceye giren sporcuları tebrik etti.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.