Son Haberler

Genel

Teknoloji

Vali Çakacak, İlimizde Görevine Başlayan İl Müftüsü Coşkun’u Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, 8 Aralık 2016 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan Başbakan Yardımcılığına ait atama kararları çerçevesinde, Mardin İl Müftüsü olarak görev yapmakta iken Mersin İl Müftülüğüne atanan ve 16 Ocak 2017 tarihinde ilimizde görevine başlayan Dursun Ali Coşkun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Müftüsü Coşkun ile müftülük personelleri tarafından Müftülük hizmet binası önünde karşılanan Vali Çakacak, ilk olarak büroları gezdi. Personelle yakından ilgilenen ve Regaip Kandilini tebrik eden Vali Özdemir Çakacak, onlarla bir süre sohbet etti.

Daha sonra Müftü Coşkun ile birlikte makama geçen Vali Çakacak burada yaptığı konuşmada, İl Müftüsü Coşkun’un daha önceki görev yerlerinde gösterdiği başarılı çalışmaları ilimizde de sürdüreceğine olan inancını dile getirerek, Müftü Coşkun’a yeni görevinde başarılar diledi.

İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göstermiş olduğu nezaketten dolayı Vali Çakacak’a şükranlarını sunduktan sonra, Müftülük olarak yürütmekte oldukları çalışmalar ve önümüzdeki dönemde planladıkları faaliyetler hakkında Vali Özdemir Çakacak’a bilgi verdi.

Vali Özdemir Çakacak’ın Müftülük ziyareti, Müftü Dursun Ali Coşkun ile makamda bir süre sohbet etmelerinin ardından sona erdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.