Son Haberler

Genel

Teknoloji

Vali Çakacak, Tarsus Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünü İnceledi

Vali Özdemir Çakacak, ilimizde devam eden bazı yatırımların son durumunu yerinde incelemek üzere gittiği Tarsus ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak Tarsus Adliyesini ziyaret eden Vali Çakacak, burada Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat ve Tarsus Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç tarafından karşılandı.

Başsavcı Mehmet Sabri Kılıç’ı makamında ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, burada Kaymakam Ünal, Albay Kanat ve Başsavcı Kılıç ile bir süre baş başa görüştü. Görüşmenin ardından ziyaret sona erdi.

Vali Çakacak Cezaevi Kampüs İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Vali Özdemir Çakacak, ziyaretin ardından yapımı devam eden Tarsus Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü inşaat alanında Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile birlikte incelemelerde bulundu.

Vali Çakacak’a incelemeler esnasında Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal ve İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat eşlik ederken, Adalet Bakanlığı Teknik İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Dursun User ve diğer kurum yetkilileri ile üstlenici firma ilgilileri de hazır bulundu.

Yapımı devam eden inşaatla ilgili olarak Kapalı Cezaevi Müdürü Mahmut Çaça ve Cezaevi Jandarma Koruma Tabur Komutanı Yarbay Veysel Fidan’dan bilgi alan Vali Özdemir Çakacak 3 Kapalı T Tipi Ceza İnfaz Kurumu, 1 Çocuk Ceza İnfaz Kurumu, 2 Özel Tip Ceza İnfaz Kurumu ve 1 tane de Açık Tip Ceza İnfaz Kurumu binasından oluşan ve toplam 152 bin metrekare alana yayılan kampüs inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.