Son Haberler

Genel

Teknoloji

Vali Çakacak, Üniversite Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Vali Özdemir Çakacak, ilimiz merkezinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı İçel Erkek Öğrenci Yurdu Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.

Vali Özdemir Çakacak, burada Vali Yardımcısı Mahmut Halal, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurt-Kur) İl Müdürü Oğuz Kaymaz ve İçel Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Abdulcebar Oğul tarafından karşılandı.

Ziyaretine yurt binasını gezerek başlayan Vali Çakacak, yerleşkede bulunan yaşam alanları, sosyal alanlar ve hizmet binasının durumu ile ilgili Yurt-Kur İl Müdürü Oğuz Kaymaz’dan bilgi aldı.

Bire bir sohbet ettiği ve taleplerini dinlediği öğrencilerle de yakından ilgilenen Vali Özdemir Çakacak, gençlere kendilerini iyi yetiştirmeleri ve geliştirmeleri, bol kitap okumaları yönünde tavsiyelerde bulundu. Gelecekle ilgili hedeflerini büyük tutmalarını öğütlediği gençlere seslenen Vali Çakacak: “Siz, ileride bizim yerimizi alacak ve ülkemizi çok daha ileri noktalara taşıyacaksınız. Hedefleriniz ne kadar büyük olursa, Türkiye Cumhuriyeti’nin de hedefleri bir o kadar büyük, geleceği ise bir o kadar aydınlık olur. Sizlere güveniyor, sizlerle gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret, Vali Özdemir Çakacak’ın öğrencilerle birlikte yemek yemesinin ve bir süre daha sohbet etmesinin ardından sona erdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.